+421 905 615 504
klimalg@klimalg.sk

O NÁS

Široký výber klimatizácií v Bratislavskom kraji a okolí ...


Ponúkame široký výber klimatizácií pre zákazníkov v Bratislavskom kraji a okolí

Klimatizácie od 6 renomovaných výrobcov klimatizácií

Klimatizácie LG, Klimatizácie Daikin, Klimatizácie Mitsubishi, Klimatizácie Midea, Klimatizácie Carrier, Klimatizácie Vivax

 

Kto sme a čo robíme

Naša firma bola založená v roku 1991, a v roku 1998 sme ju rozšírili o veľkoobchodný,a maloobchodný predaj klimatizačných zariadení LG. Našou filozofiou je dodávka vysoko kvalitnej svetovej značky, s dôrazom na nízku hlučnosť, energetickú efektívnosť a nízku spotrebu elektrickej energie. Výbornou spoluprácou s našimi dodávateľmi sme dosiahli podstatne priaznivejšie ceny týchto zariadení, na základe čoho sa tieto jednotky stávajú dostupnými širokej škále zákazníkov.

Zamestnanci našej firmy sú odborne vyučení chladiarenskí mechanici, v pravidelných intervaloch preškoľovaní na nové typy zariadení. Zo sortimentu ponúkame klimatizačné jednotky okenné, nástenné, podstropné, parapetné, kazetové a ďalšie... V roku 2009 nám do sortimentu pribudla novinka - THERMA V, tepelné čerpadlo. Na všetky výrobky zn. LG poskytuje výrobca záruku 36 mesiacov. Všetky naše jednotky sú vybavené ekologickým chladivom , majú vysokú účinnosť, a sú úsporné. Naša najlepšia reklama - vaša spokojnosť.

Spoľahlivá klimatizácia
pre Vaše pohodlie a komfort bývania ...

Jozef Kmeť konateľ Klimalg

Naše produkty a služby sú založené na profesionalite, kvalite a detailoch - pre Vašu spokojnosť.

Výber vhodného modelu klimatizácie je jedným z hlavných krokov k tomu, aby ste s jej prevádzkou boli spokojní dlhé roky. Náš odborný tím Vám preto ochotne poradí s jej výberom.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti predaja, montáže a servisu klimatizácií máme bohaté skúsenosti, ktoré by sme Vám chceli odovdzať. 


JOZEF KMEŤ
konateľ KLIMALG, s.r.o 
Žiadosť o bezplatnú prehliadku

* Povinné položky